NOVINKY:2012
28.02.2012

Po roční odmlce jsme tu zpět. Přípravy pro letošní ročník jsou v plném proudu. Postupně budeme informovat o novinkách.
2011
13.4.2011

Vážení příznivci rocku a Rock trenclí. V roce 2011 mají Rock trencle prázdniny.
V budoucnu určitě  akci plánujeme v trochu jiném formě.
Touto cestou bych chtěl poděkovat všem návštěvníkům kteří nám zachovávali přízeň i přes často velmi nepříznivé počasí. Rád bych touto cestou poděkoval i Fandovi Debnárovi, Pavlu Hanzlíkovi, Honzovi Linhartovi, Vlastovi Slukovi, kapele Heebie Jeebies a dalším kteří se velkou měrou zasloužili o to, že akce vždy proběhla i přes časté problémy vždy úspěšně do zdárného konce.

( Pokud nějaká akce pod tímto názvem v letošním roce proběhne, nebude pořádáná pod týmem který Rock trencle dělal posledních 7 ročníků. )
Hodně rocku!
Mirek Sluka

Smutné oznámení


V úterý 21.9. nás navždy opustil PAN ZVUKAŘ Zdeněk Rösel. Krom zvučení špičkových českých interpretů se mnou spolupracoval několik let na festivalech Broumovská kytara, MHFF, a téměř na všech ročnících Rock Trenclí.24.7.2010
Všem návštěvníkům které neodradilo opět nepříznivé počasí které způsobilo i výpadek proudu v průběhu vystoupení hlavního hosta patří velké poděkování. Do galerie přidána první sada snímků od ToMa.

Hlasujte v anketách!


Zde si můžete poslechnou reklamní spot který poběží od pondělí na Hitradiu magic.

Nově na festivalu.
  • Připraven velký výprodej levných CD .
  • Slosovatelné vstupenky o  slevové kupóny na nákup  sedacích souprav od  firmy  Nábytek - Centrum


ROCK TRENCLE 2010
17.7. Hejtmánkovice

 kapely pro letošní ročník:

LAURA A JEJÍ TYGŘI
PRAŽSKÝ VÝBĚR TRIBUTE
HEEBIE  JEEBIES
KOHOUT PLAŠÍ SMRT
PHOBIA OF EGO
IMRWERE.
ASY METRIPodpořte festival ( banetr ke stažení )
23.12.2009
Všem partnerům, pořadatelům, účinkujícím  a návštěvníkum festivalu,
 přeji do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Vaši spolupráce si velice vážíme !!!


22.12.2009

HEEBIE JEEBIES I ZA ROK
Hlasování ukončeno !!!
  Tak
HEEBIE  JEEBIES uvidíte příští rok znovu. Hlasování bylo jednoznačné. Díky všem za hlasování. Další ankety se objeví za nedlouho.
  Pro příští rok se kapely budou výbírat až v lednu. Tímto se kapelám omlouvám, že nereaguji na každou nabídku zvlášť. Zatím je v předběžně v jednání Pražský výběr tribute.23.9.2009
Hledáme spolupořadatele festivalu ROCK TRENCLE  pro nadcházející ročníky.
Více info na emailu.


23.7.2009
  • Do galerie přidány  nové snímky  z bahenní lázně od ROKA SOUND.
  • V Náchodském deníku si můžete prohlédnou malé video ze začátku festivalu.

20.7.2009
První sadu fotok z letošního ročníku najdete v galerii

19.7.2009
Všem účastníkům 10. ročníku patří obrovský dík.
 I přes extrémní počasí jste svou návštěvou podpořili tento mini festiválek a zabránily tak krachu této tradiční akce.

 Je prostě Váš festival! Klobouk dolů!

( Fotogalerie s těchto extrémních podmínek sepřipravuje.)

Hlasujte v nové anketě kterou z kapel by jste chtěli vidět na případném dalším ročníku.
14.7.2009
  • Pozor combek  Laxního přístupu  bude již v první třetině festivalu. Pořadí kapel najdete zde.

12.7.2009

6.7.2009
  • Jako dárek  k 10.ročníku pro vás připravil ROKA SOUND zcela nové osvětlení scény.
  • Vzhledem k rozmarům letošního léta  je připraveno provizorní zastřešení téměř celého areálu. Velký podíl na této skutečnosti má místní  TJ Sokol Hejtmánkovice.
  • V nejbližších dnech se tu objeví reklamní spot který bude letošní ročník provázet.

23.6.2009

DYMYTRY  zavítají do tohoto kraje vůbec poprvé. A jak je patrné z článku na jejich webu  se Vás už nemůžou dočkat.


4.6.2009
 Soutěž o vstupenky  na letošbí ročník.


22.5.2009

Málá pozvánka na letošní 10. ročník festivalu. Vstupenky  v předprodeji od 15.června.

Pro kapely:  Festival je již pro tento rok uzavřen.

23.3.2009
Zde jsou poslední kapely letošní ročníku. Nevděčnou roli předkapely obstará Hradecká kapela LOST GENERATION  (12.4. PUNKOVÁ VELIKONOČNÍ NEDĚLE bar H2O2 Broumov) Festival zakončí stejně jako vloni kapela ASACRA. Přesné pořadí kapel bude známo začátkem července. To už se zde objeví také první obrázek z nově upraveného a zastřešeného areálu , kde budou trencle jako premiérová akce.

23.2.2009
Další 2 kapely jsou potvrzeny. Příznivci kapel Biohazard,Agnostic Front určitě protěší vystoupení úžasných STREET MACHINE. Combek ohlásila Broumovská punk  parta LAXNÍ PŘÍSTUP která se Vám bude chtít ukázat v plné parádě.

8.2.2009


 V anketě nejlépe uspěla kapela SPS. Takže se na ní můžete nachystat. Seznam učínkujících doplnila kapela která svou hudbu nazývá Psy core. DYMYTRY jste mohli před nedávnem vidět jako předskokana ARAKAIN na jeho turné.
 


Kompetní seznam kapel tu najdete spolu s novou podobou sránek  koncem týdne.

23 .1.2009
Hlasujte v anketě: jakou punk kapelu na letošní  Trencle. Další potvrzenou kapelou je METALLICA revival . Nejlepší revival této kapely u nás. Se svou show pravidelně vystupuje i v zahraničí. Případné další náměty pište do fóra.

8.1.2009
Termín 10.ročníku  festiválku ROCK TRENCLE je stanoven na 18.7.2009.První potvrzenou kapelou je HEEBIE JEEBIES. Další kapely budou do konce února postupně doplněny.

ROCK TRENCLE 2009 

26.7.2008
Do galerie přidány snímky poslední kapely ASACRA

21.7.2008
Do galerie přidány fotky z letošního ročníku. V anketě můžete vybrat kapelu kterou by jste chtěli vidět znovu. Koncem prázdnin se tu objeví spolu s novou podobou stránek také ankety  kde budete vybírat z let předcházejících. čeká nás 10 ročník, na kterém by se mělo objevit to co se vám nejvíce zaplouvalo v uplynulých letech, tak aby byla případná tečka za  festivalem důstojná.

20.7.2008
Všem návštěvníkům  a kapelám dík za skvělou atmosféru. Fotograf ToM pro vás  pořídil pár moc povedených fotek. Na stránkách budou k vidění začátkem příštího týdne, protože nejdříve se musím dát dohromady pár věcí které byli z areálu odcizeny ( součásti pódia atd.) Opravdu zůstává rozum stát nad některými jedinci co si ještě myslí, že tím někoho ohromí. Bohužel si nedokážou představit  co uspořádání takovéhle akce obnáší.

16.7.2008
Nepřehlédnutelný Big Boss se chystá na Rock Trencle

12.7.2008

Soutěž o vstupenky ukončena. Pokud chcete nějakou tu korunu ušetřit ,  zajistěte  si včas vstupenky v předprodeji ( do 17.7.).  Pro hrdinu:   Ta hromadná likvidace plakátu na Policku fakt dobrý.  Jsem zvědavej  jak se budeš smát, až tě dostane někdo do ruky.

7.7.2008

Novinkou bude letos zvuk. Zvučit bude společnost ROKA SOUND která pro vás připraví  i nové osvětlení scény, které si ROCK TRENCLE určitě zaslouží. V sekci info doplněno pořadí  kapel . ( změna vyhrazena)

17.6.2008
Zahájen předprodej  vstupenek. Soutěž o 2 vstupenky na letošní ROCK TRENCELE


25.5.2008

Poslechnout si můžete  připravovaný reklamní spot  do rádia o který se lotos postaralo hudební studio BENAS za přispění  Chvaletické kapely LIGUÉRE.  31.5. nezapomeňte dorazit na spřátelený festival Teplická rocková noc

6.4.2008
Potvrzeny poslední kapely pro letošní ročník. Do Hejtmánkovic zavítá legenda ROOT  v čele z BIG BOSSem. Z místních se můžete těšit  na kapelu ASACRA a  náchodské  punkové P.L.H.Kompletní seznam kapel zde.

16.3.2008
Pro kapely: Díky za zájem, ale festival je již pro letošní ročník uzavřen. Kompletní seznam kapel zde najdete koncem března.


25.2.2008
Trochu alternativní hudby přinese MALÁ BÍLÁ VRÁNA. Která nazývá svůj styl jako loupežnické hardcore. Zvěstuje to zejména videoklip k písni How-no, který týden po zveřejnění na serveru YouTube shlédlo přes tisíc lidí a pochvalné reakce se jen množily.
5.2.2008
 Nová orientační anketa.  Kdo by se vám nejvíce z těchto kapel zamlouval? Další kapelou je slovenská punková špička PROBLEM.

24.1.2008
První kapely na letošní ročník. Vloni se nejvíce líbilo TOTÁLNÍ NASAZENÍ viz anketa dole.Téměř stejný počet hlasu obdrželi Heebie Jeebies Ti by zde hráli již počtvrté vřadě. A proto jsme se s kapelou domluvili na  příští rok. To by na Trenclích měli vystoupit ty nejúspěšnější kapely které jste měli možnost doposud na festiválku vidět.  Dalšími  kapelami jsou TOXIC PEOPLE a FLATTUS.  Zbylé kapely zde budou známi  v polovině února.


21.12.2007
Všem partnerům, pořadatelům, účinkujícím  a návštěvníkum festivalu,
 přeji do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

Vaši spolupráce si velice vážíme !!!


31.9.2007
Změna kontaktu na festival. Používejte prosím email : opat.sluka@seznam.cz

18.9.2007
Koncem roku se zde objeví další ankety pomocí kterých můžete  vybrat kapely  které budete chtít vidět  v roce 2008.

17.7.2007
 Fotogalerie z letošního ročníku zde.

7.7.2007
 Reklamní spot na festival si můžete poslechout zde.

20.12.2006
Všem návštěvníkům, účinkujícím, pořadatelům a partnerům přeji příjemné svátky a do nového roku hodně zdraví a spoustu příjemných hudebních i jiných zážitku.


8.12.2006
Hlasování ukončeno
Hlasování ukončeno !!!  Další kapelou  kterou uvidíte je
TOTÁLNÍ NASAZENÍ Nyní můžete vybírat kapelu z Náchodska a Broumovska. Připomínám, že anketa je pouze orientační i když v předchozích případech to vyšlo. Do kalendáře si můžete zapsat datum :
14.7. 2007  fotbalové hřiště Hejtmánkovice

ROCK TRENCLE Opat fest.
Zbývající kapely včetně hosta budou známi na přelomu roku. Vstupenky budou v předprodeji za 110Kč,-( Z nuly na sto jsem to udělal za 5 vteřin. No fakt, nekecám!!!) Na místě pak za 150,-

1.10.2006
HEEBIE JEEBIES POTŘETÍ !!!
Hasování ukončeno !!!
Tak
HEEBIE  JEEBIES uvidíte i do třetice. Hlasování bylo jednoznačné. Díky všem za hlasování. Další ankety se objeví za nedlouho.